Xtrem Kabin

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

"KABİNCELL" Xtrem Telefon Görüşme Kabini

Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri ; Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir! OFFICE MEETING PODS

Müşterilerimiz Ne Diyor:
ABB ELEKTRİK 
Telefon görüşmelerimizi koridorda ya da dışarıda park yerinde alıyorduk. Kabincell iyi bir şey yaptı ve insanlar bunu seviyor!

HAVELSAN
Kabinlerimiz gün boyu durmadan kullanılıyor. İnsanlar onları telefon görüşmeleri yapmak için kullanır; aynı zamanda odaklanmaları ve işler alması için zamana ihtiyaç duyduklarında da kullanırlar.


Bir veya iki kişinin bir telefon görüşmesi, resmi olmayan bir görüşme veya video konferans sırasında akustik olarak sesleri izole etmesine olanak tanır.

Gruplar: Ayrılma / Gizlilik alanları – Telefon kabinleri >
Oda akustiği-Ses emme >  Telefon Odaları ( booth room )
Ses emici-Mobilya > ofis telefon odası

XTREM TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ MODELLERİ

Dekoratif Kumaş Sarılmış Özel Akustik Telefon Kabinleri

  • Yüksek performans
  • Mimari olarak Dekoratif
  • Özel imal edilmiş 
  • Azalan Gürültü ve Yankılanma
  • % 100 Özel Renkler ve Boyutlar

     

Fiyatlandırma için satış temsilcimizle iletişime geçin .

Üst düzeyde “KABİNCELL” gizlilik alanları deneyimi elde etmeye yardımcı olduğumuz 100’den fazla mutlu müşteriye katılın.

English EN