Toplantı Odası

Toplantı Odası Ses Yalıtımı - Akustik Düzenleme

toplanti-odalari-akustigi-ses-izolasyonu-ofis-akustigi24
Etkin İşbirliği İçin Toplantı Odası Akustiği

Açık plan ofis çalışmalarının artmasıyla , toplantı salonları daha fazla ihtimamlı tartışmalar ya da çok fazla konsantrasyon gerektiren karmaşık işleri üstlenecek yerler olarak daha fazla alan gerektirmektedir.

Firmamızın üretmiş olduğu Echobon Solo akustik tavan ve duvar çözümleri, mekana uygun akustik paneller ile ses emici yüzeylerin stratejik konumu maksimum verim sağlayacak şekilde ortam akustiğine katkıda bulunacaktır akustik gizlilik  toplantı salonunda gerçekleşecek konuşmaları diğer çalışanlar tarafından kulak misafiri değil böylece. Toplantı salonları da akustik olarak rahat olmalıdır, böylece açık iletişim gerçekleşebilir. Toplantı odası ses yalıtımı ve akustik çözümlermiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için teknik ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ofis Akustiği; Toplantılarda önemli toplantılar ve sunumlar sıklıkla yapılır. Bu, konuşmanın net ve anlaşılması kolay olmasını sağlamak için iyi akustiğin önemli olduğu anlamına gelir.

konsantrasyon

Toplantı salonlarında gerçekleşen çalışma ve tartışmalar genellikle çok fazla konsantrasyon gerektirir. Bu nedenle, iyi akustik, çalışanların konsantre olma kabiliyetini en üst düzeye çıkaran akustik olarak konforlu bir ortamda çalışmasını sağlayacaktır.

gürültü izolasyonu

Gizlilik, oda alanlarının toplantıda anahtardır. Sesi engelleyen ve emen malzemeler, çalışanların meslektaşları tarafından kulak misafiri olmaksızın özel konuşmaları yapabilmelerini sağlar.

Toplantı odaları ve küçük ofis alanları için çeşitli akustik çözümler sunuyoruz. Fiyat teklifi almak ya da ücretsiz bir akustik anket ve danışma düzenlemek için bizimle iletişime geçin.

Toplantı Odaları Akustik Referans Görseller