Telefon Kabinleri

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

Kabincell - Kabinet Phone Booth Video Call Telefon Görüşme Kabini

Ofis telefonu kabinleri, açık plan ortamında özel iş alanları arayanlar için harika bir çözüm sağlar. Akustik telefon kabinleri, hem özel aramalar hem de sessiz veya özel çalışma alanlarının gerekli olduğu zamanlarda mükemmeldir. Bu ilginç telefon kabinleri, resepsiyon alanlarından açık plan ofislerine, mağazalara ve halka açık mekanlara kadar her türlü ortamda harika görünmektedir. Çok çeşitli renklerde mevcut olup, konseptiniz’e göre renk ve şekillerde tasarlanabilir.
XTREM TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
PRİME TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
GREEN TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
ELİTE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
LUCİA TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
MOTİVE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
LANDE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
RAPİT TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
SERVER TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
KABİNET TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri ; Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir! OFFICE MEETING PODS

Telefon Kabinleri , açık alanlarda ve ofis ortamlarında telefon görüşmeleri yaparken gizliliği artıran telefon kulübesidir. Ses yalıtım yapısı, yıkıcı seslerden mükemmel akustik koruma sağlar. Bu telefon kabini, mevcut yapılarda veya duvarlarda değişiklik yapmadan ve aynı zamanda başka bir yere taşınabilir & yeniden monte edilebilir. Bu telefon kulübesinin küçük boyutuna rağmen, yüksek bir tabure veya sandalye uyacak kadar geniştir.
Telefon kabinleri, tavan, masa ve entegre edilerek komple olarak teslim edilir LED tavan lambaları, elektrik prizlerinin montajı hazırdır:

POD PHONE is a phone booth that improves privacy when taking phone calls in open spaces and office environments. Its insulating structure offers excellent acoustic protection from disruptive sounds. This phone booth can be installed without changes to existing structures or walls, as well as reassembled in another location. Despite the compact size of this phone booth, it is spacious enough to fit a high stool or a chair.

Açık planlı ofislerde gürültü seviyesini azaltır, çünkü rahatsız edici sesler çıkmaz ve rahat sessiz alan insanların önemli görevler üzerinde daha iyi konsantre olmalarını ve konuşmaları özel tutmalarını sağlar. Telefon kulübesi telefon görüşmeleri için ve bireylerin gerçekten bir göreve odaklanmaları gerektiğinde mükemmeldir. Sizin ve çalışanlarınızın sessizce gelişebileceği özel işbirliği alanı sunar.
English EN