Sofa Ofis Koltuk

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

SOFA Koltuk - Pod Seat

SOFA Koltuk PodSeat, modern bir aktivite bazlı ofisinin çeşitli alanlarında bir kişi için konforlu ve özel bir alan sunar.

Başkan, toplantılarda ek gizlilik için küçük alanlar sağlamak veya barışçıl çalışmak için tek başına veya gruplar halinde kullanılabilir. Dönen taban sayesinde kullanıcılar istedikleri yöne dönebilirler. Sandalye, düşük koltuk sırtlığı ile de mevcut ve dizüstü bilgisayarlar için bir masaüstü aksesuar olarak mevcut.

PodSofa’daki pencere açıklıkları da kol dayama işlevi görür. Kompakt boyutu sayesinde koltuk küçük alanlarda bile kullanılabilir ve yeni bir yere taşınması kolaydır. Uzaya karakter eklemek için çeşitli döşeme malzemeleri kullanılabilir.

OKabincell Tasarım Stüdyosu tarafından tasarlanan Pod ürün ailesi ayrıca, PodMeeting ve PodWork iş istasyonlarını barındıran PodSofa’yı da içerir.

Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri ; Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir.

Sofa koltuk, pod seat özel tasarım koltuklarımızı deneyen yüzlerce mutlu müşterilerimizden olmak istermisiniz. Bizi aramanız yeterli.

Ofis ve Çalışma alanları için Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “kabincell” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..

English EN Turkish TR