ön sayfa

Akustik Çözümler sunduğumuz 1000 lerce mutlu müşterimiz arasına katılın

Ofis Telefon Kabini

Akustik Ofis Telefon Kulübelerimiz ve Akustik ürün yelpazemiz,% 95’lik bir konuşma gizliliği seviyesindedir.  Konforlu sessiz mahremiyet alanı, Telefon klubesi ; 16 db llik sessiz havalandırma fanı , Mini çalışma masası 1 adet bar taburesi ve 1 adet bürotik priz, dahildir.

Gizlilik Kabinleri 

Dünya genelinde Modern ofislerdeki açık alanların yaygınlaşması , ofis gürültüsü sorununu gündeme getirmekte, . Çalışmalar gürültünün muhtemelen ofiste en sık görülen rahatsızlık kaynağı olduğunu ve sık sık artan stres seviyelerine ve üretkenlik düşüşüne yol açtığını göstermiştir.

kabincell-phone-booth-lucia-offices-meeting5
Lucia-phone-booth009

Ofis Toplantı Kabini

Spontone gelişen toplantılar, insan kaynakları ,  ikili toplantılar , Sessiz kapsül Lucia Xl modeli ile 2 ve 4 kişilik çalışma alanları için ideal ofis çalışma podları ile modern ve sessiz ve yenilikçi pod tasarımımız, 

 

Açık Ofislerde Akustik Dönem

Açık ofislerde, gün içinde birden fazla çalışanın kullandığı çalışma alanlarında tanımlı alanlar ve verimli ofisler oluşturmak için ideal bir tercih olan ” Kabincell “çalışma sistemleri, kısa süreli çalışma ve dinlenme alanları oluşturmaya da yardımcı oluyorlar.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller

Akustik kumaş kaplı duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Paneller, 80 farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır.

Projeniz bütçenize uygun tasarımlı akustik çözüm gerektiriyorsa, Echobon SOLO, yüksek performanslı ancak düşük maliyetli duvar panellerinden oluşan ürün yelpazesinin yanı sıra etkileyici yüksek performanslı göz alıcı 3D panel yelpazesine uygun ürünlere sahiptir.  Akustik duvar ve tavan panelleri – ürün yelpazemiz ticari ve konut projelerinizdeki akustiği geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. 

Ofis Akustiği / Çözümleri

Bizimle iletişim kurun