Lucia Kabin

LUCİA TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ - " Kabincell "

Lucia telefon görüşme kabini – ofis akustik kabin modelleri içerisinde en çok tercih edilen telefon görüşme kabini phone booth, booth room
Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerden yapılmış akustik ofis kabinleri tasarlıyoruz . Açık alan ofislerine yerleştirilen yenilikçi telefon kulübeleri, meslektaşlarınızı rahatsız etmeyecek akustik ve görsel bir koruma ile telefon görüşmeleri yapmanızı sağlar

Gürültü, ofislerdeki en büyük sorundur çünkü konsantre olma kabiliyetimizi azaltır. Gürültünün en yaygın kaynağı, meslektaşlarınızın telefonda konuşmaları veya yakınlarda sohbet ettikleri bir grup olmasıdır. Toplumsal varlıklar olarak, insanlara insan yapımı sesler hazırlanıyor. İhtiyacınız olan tek şey beynine, tanıdık bir kelimeye, rahatsız edici kahkaha atan küçük bir uyarıdır ve konsantrasyon kaybolur.

Tasarımda Avrupa Standardı

Telefon kabini, Telefon konuşma odaları sessiz akustik oda ( VideoCall kabinet ) firmamız tarafından avrupa standartlarında mimari çizgilerle akustik ve ses yalıtımlı oda tasarlamaktayız

Akustik Ses Yalıtımı

Odalar içerisinde kullandığımız duvar ve tavanlardaki akustik paneller çevreci ve aynı zamanda avrupa standarlarına sahip NRC ses yutma değerlerine sahip NRC 0.95 ile 1.0 değer aralığındadır.

Kabincell Olarak

Kabincell® Lucia Telefon Görüşme Kabinleri Açık ofislerde gürültüyle mücadele eden ve koridorda telefonla arama yapılan yıllardan sonra, modern işyerleri için özel bir mekan kurmaya karar verdik

Verimli Çalışma Alanları

Kabincell® Telefon Kabinlerini açık ofis ortamınıza eklemek, çalışanlarınızın gizlilik haklarını sorunsuz bir şekilde destekleyerek çalışan verimliliğini ve memnuniyetini artırır."

Dekoratif Kumaş Sarılmış Özel Akustik Telefon Kabinleri

Yüksek performans
Mimari olarak Dekoratif
Özel imal edilmiş
Azalan Gürültü ve Yankılanma
% 100 Özel Renkler ve Boyutlar
Fiyatlandırma için satış temsilcimizle iletişime geçin .

KAVRAM Her yönden.
Çalışma ortamının dinamiklerini tek bir adımda değiştirin. Heyecandan sükunete, geniş odaklanmadan rahatlamaya. Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar.
Ofis kabinleri pazarın açık ofisinizi organize etmek için sunduğu en son çözümdür. kabincell®  Toplu ofis alanlarına kurulan bu modüler yapılar, fikir paylaşabileceğiniz ya da kısa toplantılar yapabileceğiniz uygun gizlilik odalarıdır.

Açık ofis alanları giderek daha yaygın hale geliyor. Ekip işbirliği için harika olsa da, bu çalışma ortamı gizli telefon görüşmeleri söz konusu olduğunda sorun teşkil etmektedir. Bizim telefon kulübesi gizli telefon görüşmesi, özel video konferans için rahat, ses geçirmez bir alan sağlar düşüncelerinizi hala sessizce toplamak için bir dakikanızı ayırın.

Kabincell