Lucia Ofis Toplantı Kabini

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

KABİNCELL LUCİA XL

Kabincell – Lucia Ofis Toplantı Kabini –  Akustik Ofis Kabini  – Ses Yalıtımlı Akustik Konforlu Çalışma Alanları Ofis ve Çalışma alanları için Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “kabincell” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..

KABİNCELL LUCİA XL – PHONE BOOTH – OFFİCES MEETİNG 

Kabincell Lucia XL, çalışmak için ses geçirmez alanlar sunar. Çok yönlü bir alan olarak birebir konuşmalar, toplantılar ve mola sırasında rahatlamak için uygundur. Kabincell Lucia XL kullanarak, aktivite tabanlı bir ofis yeni bir şekilde tasarlanabilir ve modüller ofisin ortasında diğer iş istasyonlarının yanına akustik parazitsiz olarak yerleştirilebilir.

• Tam 3 Yıl Garanti 
• Akustik Mukavemetli Ses Camı 
• Geri Dönüşümlü /  Ses Yalıtımı 
• Modüler Duvar + Zemin Sistemi Bileşenleri 
• Kolay Taşınır Taşınabilir Tasarım 
• Ultra Sessiz Havalandırma Fanları 
• Çoklu Elektrik Prizi 
• Çoklu Şarj USB Prizi

Kabincell Lucia XL, iş istasyonları, dinlenme odaları veya toplantı alanları için çok çeşitli hazır iç seçenekler sunar. Entegre klima ve aydınlatma ile konfor sağlanır. Kabincell Lucia XL’ın kurulumu kolaydır ve gerektiğinde sökülüp hızlı bir şekilde yerleştirilebilir.

Kabincell Türkiye şirketidir. Kabincell, çağdaş açık ofisler ve çalışma ortamları için kapalı ve sessiz alanlar tasarlar ve üretir. Gerektiğinde ürünlerin montajı ve taşınması kolaydır.

LUCİA XL

Açık alan ofisler ve kamusal alanlar için anti statik ve leke tutmaz, düşük ilmekli havlı halı. Entegre masalar, mobilyalar ve ışıklar. Masanın altına entegre edilmiş elektrik prizleri (çeşitli seçenekler mevcuttur). Hareketlilik sensörlü elektrikli hava sirkülasyon sistemi. Cam: lamine ses kontrol camı (5 + 5 ve 6 + 4).

Referans Görseller

Ürün Tanımı:
Lucia Ofis Toplantı kapsülleri, düşünceli beyin fırtınası, kesintisiz yaratıcılık ve her yönden zihinsel sağlığı teşvik eder. 2 kişilik kapsül, tam gizlilik için mükemmel bir çözümdür. 

Tamamen ses geçirmez 
Bölmenin içindeki gürültüyü korumak için en yüksek kalitede akustik ses panelleri ile tasarlanmıştır (toplantılar, telefon görüşmeleri ve video konferansı düşünün).

Temel özelliklerle donatılmış 
Çalışmanız gereken aletlerle donatıldı – prizler, USB şarj cihazları ve oturma / çalışma masaları.

English EN