Kanopi Tavan Paneli

Kanopi Tavan Panelleri – Yüzer Akustik Sarkıt Kanopi Tavan Paneli – Ofis Akustiği – Mimari akustik 
>  Açık plandaki ortam gürültüsünü absorbe etmek için tavandaki ses bulutlarını kullanmayı düşünün. Oldukça mimari olabilirler ve aslında mekânın tasarımına katkıda bulunabilirler!

kanopi tavan paneli

Nerelerde kullanılır:
Konferans odaları, eğitim odaları veya sınıflar gibi büyük kapalı alanlarda yankılanma sorunlu olabilir. Ses, sert yüzeylerin etrafında sıçrar, böylece bu tür bir alana daha yumuşak emici materyaller yerleştirmek gürültüyü azaltmaya yardımcı olabilir.

Çözümler: 
>   Tavandaki akustik malzemeleri kullanın veya mimari ses bulutları kullanın.

 Kapalı alanlar, halı gibi ses emici malzemeler ile tasarlayın ve hatta ses emici panelleri duvara benzeyen resimler gibi görünmesini sağlayın.

akustik-tavan-paneli-yuzer-sarkit-tavan-akustik-paneller

Akustik panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren camyünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir. parmephon akustik , parmephon camyünü akustik panel ,  parmephon asma tavan , parmephon wall panels – parmephon velum duvar paneli – 3d duvar panelleri

akustik-tavan-panelleri-sarkit-yuzer-tavan
Restorant Tavanı Kanopi
kanopi-akustik-yuzer-tavan-panelleri-sarkit-akustik-tavan3
Ofislerde Kanopi
kanopi-akustik-yuzer-tavan-panelleri-sarkit-akustik-tavan
Sarkıt Tavan Panelleri
Blandonex
Hava alanları Kanopi
kanopi-akustik-yuzer-tavan-panelleri-sarkit-akustik-tavan2
Truizm Alanları Kanopi
kanopi-akustik-yuzer-tavan-panelleri-sarkit-akustik-tavan4
Fuaye Alanları Kanopi
Ofis ve Çalışma alanları için Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “kabincell” Echobon panelleri sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..