Kabincell

Ofis Telefon Kabini - Akustik Çalışma Alanları - Toplantı Kapsülleri

Kabincell Akustik podlar – Telefon Görüşme Kabinleri – Akustik Çalışma Alanları

Akustik ofis mobilyaları, açık planlı ofisinizde samimi toplantılar yapmak için mükemmel olan samimi sosyal alan ve mahremiyet adaları oluşturabilirsiniz. Ekibinizin bir sonraki işbirlikçi oturumu için sesi azaltın, bire bir olması için ihtiyacınız olan odağı alın veya bir müşteriyi aramak için özel bir yer bulun. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Çalışanlarınızın seveceği son derece eğlenceli akustik podlar, mobilya tasarımları da dahil olmak üzere mevcut benzersiz akustik mobilya tasarımları ürün yelpazesine sahibiz. Ses emici mobilyalar ve panellerden ofis ses yalıtımı seviyelerine, ne kadar açık, ne kadar büyük olursa olsun, nasıl yer açabileceğimize bakın.

phone booth
telefon-gorusme-kabini-modelleri
Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri
Gizlilik Alanları

Kabincell® , odaklanma gerektiren ciddi telefon görüşmelerine kendisini mükemmel bir şekilde borçlu bilir. kabincell® de ayakta duran kumaş duvarların emici etkisini yaşarsınız. Kullanışlı kitap desteği, dijital veya geleneksel günlüklerine bakabilmeniz veya hızlı not alabilmeniz için yeterli alan sağlar.

Akustik Podlar

"Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar"
Kabincell akustik podlar, karmaşık uğultulu ortam ve seslerden uzak akustik konforda işlerinize odaklanmanız için akustik yarı kumaş duvar ve yarı cam duvarlardan oluşan kabinler tasarlar.

kabincell-telefon-gorusme-kabini-ofis-calisma-alanlari7
Trendline Akustik Podlar
kabincell-ofis-isi-akustik-toplanti-modulu
Akustik Toplantı Modülleri

Kabincell ; Rondo, çeşitli formları ve imkânları ile kendi iş istasyonlarını, danışma salonlarını ve rahat sunum odalarını yaratıyor. Bu, istediğiniz kadar açık bir ofis veya alan düzenlemenizi sağlar. Açıklığa halel getirmeksizin.Mükemmel bir ses emme kalitesiyle donatılan Kabincell pod ve kabinleri ile çalışma alanlarında veya kamusal alanlarda süratli akustik sorunlara basit, özgün ve ekolojik bir çözüm sunmaktadır.

Lande Çalışma Alanları

Akustik Çalışma Masaları ( Kabincell Ses Yalıtımlı Ofis Mobilyaları ) Kabincell Lande , çeşitli şekil ve imkânları sayesinde, bu içgüdüsel iş yerleri, köşeler ve serbestçe ve kolay sunum alanları oluşturabilir. İsteklerinize tamamen açık ofis veya oda hazırlamanıza izin verin. Açıklığı feda etmeden.

ofislerde-kisisel-alanlar-akustik-ofisler23
Kabincell Çalışma Alanları
kabincell-akustik-seperator-ve-ayakli-paravanlar
Seperatör & Paravan

Akustik ekran sistemleri (acoustic secreen) Akustik paravan ve seperasyon sistemleri masaüstlerine monte edilebilir veya zeminde ayakta bırakılabilir. Ekranların kalınlığı 38mm’dir. Bunlar keçe yünü veya polyester kumaş ile kaplanabilen gürültü azaltıcı malzeme ile doldurulur. ‘Notlarınız’ ekranlara da monte edilebilir.

Kabincell Ailesi Olarak: Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız.  Ofis ve Çalışma alanları için Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “kabincell” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..
Mükemmel bir ses emme kalitesiyle donatılan Kabincell pod ve kabinleri ile  çalışma alanlarında veya kamusal alanlarda süratli akustik sorunlara basit, özgün ve ekolojik bir çözüm sunmaktadır.