Elite Kabin

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

Kabincell "Elite" Telefon Görüşme Kabini

“KABİNCELL” Elite Telefon Görüşme Kabini (phone booth, video call, kabinet) akustik ses yalıtımlı telefon görüşme kabinleri.

Kabincell-elite-tekli-telefon-gorusme-kabinleri

Kabincell® Elite Telefon Görüşme Kabinleri 
Şimdi, yapım aşamamız bir yılı geçtikten sonra Kabincell‘i sunmaktan gurur duyuyoruz. Sessiz ve ekonomik bir kabin, mükemmel görüşme ve daha iyi bir ofis ortamı için oda oluşturur.
Açık ofis için akustik telefon odamızın galerisine göz atın. Dikkat dağıtımı en aza indirgemek ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır.

Açık ofislerde gürültüyle mücadele eden ve koridorda telefonla arama yapılan yıllardan sonra, modern işyerleri için özel bir mekan kurmaya karar verdik.

Kendi ses geçirmez kabininizi, ofis alanınıza ve markanıza uyacak şekilde özelleştirin.

Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretiriz

 

Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri ; Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir! OFFICE MEETING PODS

TEKNİK BİLGİ VE FİYATLANDIRMA İÇİN İLETİŞİM KURUN
English EN