Cloth Akustik Paravan

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

CLOTH SECREEN - PARAVAN

Cloth secreen; ofis içi çalışma alanları için tasarlanmış, modüler akustik paravan modelimiz, %100 akustik yün keçe ile kaplanmış ses yutma Nrc: 0,90-1,0 aralığındadır. 
Cloth paravan modüler olmasının yanında istenildiğinde haraket ettirilebilir, yönleri değiştirilebilir. Ayırıcı seperatör paravan modelimiz, türkiyede firmamız tarafından üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin 2 yıl garantisi bulunmaktadır. 


Kumaş Panolar, ortam seslerini azaltmaya yardımcı olmak için birçok kullanışlı konfigürasyonda düzenlenebilen modüler bir akustik bölmedir. Kumaş panel tuğlalar, doğal yün kumaşı içine döşenen bir akustik köpük tuğladan yapılmıştır. Tuğlalar daha sonra akustik bir tuğla duvar yaratmak için sivri uçlara kaydırılır. Çalışma alanınızda ilginç odalar ve duvarlar oluşturun.

 

Ofisler, Çalışma Alanları, Çağrı merkezi gibi vb. çalışan sayısı çok olan mekanlarda konuşma sesleri yoğun olur. Bu konuşma sesleri ve yankı gibi problemlerin giderilmesi amacıyla akustik paravan kullanılır. Akustik paravan sayesinde mekanlarınızda alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Tasarımı ve renk seçenekleri ile ortamda şık bir görüntü sağlar. Eko ve uğultu gibi problemler ortadan kalkar. Ses karmaşası engellenir.

Yüzeyinde ses emici özellikte akustik %100 keçe yün kumaş bulunmaktadır.  Akustik paravan sayesinde masaları ve alanları istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz. Çağrı merkezleri, ofis gibi vb. mekanlarda sık kullanılan modern yenilikçi bir üründür.

CLOTH AKUSTİK PARAVAN UYGULANMIŞ MODELLER
ofis-modern-akustik-paravan-cloth9
ofis-modern-akustik-paravan-cloth10
ofis-modern-akustik-paravan-cloth11
ofis-modern-akustik-paravan-cloth8
ofis-modern-akustik-paravan-cloth6
ofis-modern-akustik-paravan-cloth2
English EN