Petek Duvar Paneli

Akustik Petek Desenli Duvar Paneli – Altıgen Akustik Duvar Paneli Akustik duvar paneli, alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış, kumaşla sarılı akustik duvar panelleri mekanınıza akustik ve dekoratif görünüm katar.
altigen-akustik-duvar-panelleri33

Altegen Akustik Paneller

Kumaş kaplı altıgen akustik duvar panelleri, 95 kğ cam yünü üzeri akustik kumaş kaplı solo duvar paneli Nrc:085-1,0 akustik ses yutum değerlerine sahip paneller Yüksek kalitede ses yutum değerine sahip kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir.

  • Yüksek akustik performans
  • Mimari Dekoratif
  • Özel mühendislik ve imal
  • Azaltılmış Gürültü ve Reverberasyon
  • 100% özel renkler ve boyutlar

Ekhobon SOLO kumaş kaplı akustik duvar panelleri; yüksek özellikli akustik duvar paneli sistemleridir. Bunlar en popüler estetik ses emici duvar panelleridir. Dayanıklı, yangına dayanıklı, görsel olarak hoş ve mükemmel akustik performans sunarlar. Ses kontrol ihtiyaçlarınız için dekoratif bir çözümdür.

Echobon Solo Duvar Panelleri

Ekhobon® , içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir. Yüksek kaliteli bir ses şeffaf * kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir, ürünlerimiz Gebze, İstanbul fabrikamızda Üretiliyor.