Petek Duvar Paneli

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

Akustik Petek Desenli Duvar Paneli – Altıgen Akustik Duvar Paneli Akustik duvar paneli, alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış, kumaşla sarılı akustik duvar panelleri mekanınıza akustik ve dekoratif görünüm katar.
altigen-akustik-duvar-panelleri33

Altegen Akustik Paneller

Kumaş kaplı altıgen akustik duvar panelleri, 95 kğ cam yünü üzeri akustik kumaş kaplı solo duvar paneli Nrc:085-1,0 akustik ses yutum değerlerine sahip paneller Yüksek kalitede ses yutum değerine sahip kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir.

  • Yüksek akustik performans
  • Mimari Dekoratif
  • Özel mühendislik ve imal
  • Azaltılmış Gürültü ve Reverberasyon
  • 100% özel renkler ve boyutlar

Ekhobon SOLO kumaş kaplı akustik duvar panelleri; yüksek özellikli akustik duvar paneli sistemleridir. Bunlar en popüler estetik ses emici duvar panelleridir. Dayanıklı, yangına dayanıklı, görsel olarak hoş ve mükemmel akustik performans sunarlar. Ses kontrol ihtiyaçlarınız için dekoratif bir çözümdür.

Ekhobon yüksek özellikli akustik duvar paneli sistemleridir. Bunlar en popüler estetik ses emici duvar panelleridir. Dayanıklı, yangına dayanıklı, görsel olarak hoş ve mükemmel akustik performans sunarlar. Ses kontrol ihtiyaçlarınız için dekoratif bir çözümdür.

Duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Paneller, 80 farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel versiyonu sunulmaktadır.

Geri dönüştürülmüş cam yünü akustik levha çok iyi yangına dayanıklı özellikler sağlar. Bu yangın, Sınıf 0 ila BS476: Bölüm 6 olarak sınıflandırılmıştır. Standart kumaş kaplamalar, Sınıf 1 ila BS476: Bölüm 7’ye uygundur. Sınıf 0 yangına dayanıklı kumaş kaplamalar da istek üzerine mevcuttur. Upvc kaplamalar BS476 Bölüm 7 olarak sınıflandırılmış yangınlardır. Normal Upvc gibi, trimler maksimum 60 ° C’lik bir yumuşatma sınırına sahiptir.

Paneller, minimum bakım gerektiren bina ortamlarında uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, paneller periyodik olarak vakumla temizlenebilir. Hafif kirler nemli bir bezle veya tescilli bir temizleyici ile temizlenebilir.

Echobon Solo Duvar Panelleri

Ekhobon® , içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir. Yüksek kaliteli bir ses şeffaf * kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir, ürünlerimiz Gebze, İstanbul fabrikamızda Üretiliyor.

English EN