Akustik Paneller

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

Kumaş kaplı duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Paneller, 80 farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel versiyonu sunulmaktadır. Akustik kumaş kaplı duvar panelleri ile dekoratif akustik çözümler sunuyoruz. Kumaş Paneller, alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış, kumaşla sarılı akustik panellerdir.
ofis-akustigi-akustik-paneller-akustik-cozumleri
Akustik Duvar Panelleri
3d-ucgen-akustik-dekoratif-duvar-panelleri10
3 Boyuttu Duvar Panelleri
altigen-akustik-duvar-panelleri33
Altıgen Akustik Duvar Paneli
Baffle Sarkıt Tavan Panelleri
kanopi-sarkit-akustik-tavan-paneli2
Kanopi Sarkıt Tavan Paneli

Akustik paneller, gürültü spektrumunu azaltmanın modern yoludur. Bu sistemi kullanmak, modern ofislerde çalışma koşullarının ve kalitenin optimizasyonunu sağlar (etkili ses emilimi, bölgeler bölünmesi, görsel olarak çekici iç mekanın gerçekleştirilmesi).

Akustik panellerin ana işlevi, ses yansımasını (eko) ve gürültüyü en aza indirerek akustik rahatlığı iyileştirmektir. Akustik panellerin içinde, sesi etkin bir şekilde emen özel patentli ve sertifikalı malzeme kullanılır.

Akustik duvar ve tavan panelleri hakkında detaylı bilgi amak ve sipariş vermek için 

Paravan Seperatör
Tavan Duvar Panelleri
Dekoratif Paneller
3 Boyutlu Paneller
Akustik Duvar Panelleri
Referans listemize göz atmak istermiydiniz

Dekoratif Kumaş Kaplı Özel Akustik Duvar Panelleri

  • Yüksek akustik performans
  • Mimari Dekoratif
  • Özel mühendislik ve imal
  • Azaltılmış Gürültü ve Reverberasyon
  • 100% özel renkler ve boyutlar

Akustik & Sağlık

Ekhobon® , içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir. Yüksek kaliteli bir ses şeffaf * kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir, ürünlerimiz Gebze, İstanbul fabrikamızda Üretiliyor. Ekhobon ®, ses emici paneller akustik rahatlığı arttırmak için belirli bir hacme yerleştirme fikrine öncülük etmiştir. İlk günlerden beri, kumaş kaplı tek taraflı Ekhobon panellerimizi bu alandaki deneyim derinliğimizi yansıtacak şekilde mükemmelleştirdik.

Akustik panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren camyünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir. parmephon akustik , parmephon camyünü akustik panel ,  parmephon asma tavan , parmephon wall panels – parmephon velum duvar paneli – 3d duvar panelleri

Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.