Akustik Panel Nedir

Akustik Panel Nedir

Haziran 12, 2018 akustik paneller 0
Akustik Panel Nedir Ne İşe Yarar Nerelerde Kullanılır.

Akustik paneller için en iyi malzemeler

Akustik paneller için en iyi materyaller listesindeki en üst Akustik malzemenin Glasswool & açık hücre gözenekli yanmaz akustik nfaf iç panel dolgusu olduğu şüphesizdir.

Taşyünü, (Glasswool ) yaklaşık 95 yoğunluğunda veya 110 maksimum yoğunluğunda en yüksek akustik seviyesini sağlar.

Taşyünü, (Glasswool ) ‘a alerjisi olanlara alternatif olarak bir başka olası materyal de Anti alev Nfaf açık hücre gözenekli akustik iç panel dolgusu olabilir.

Bu iki malzemeden başka Glasswoll (Camyünü) ve Nfaf açık hücre gözenekli köpük dışında, piyasadaki diğer tüm malzemeler sorunludur.

çünkü ya maksimum akustik kaliteyi sağlamazlar ya da insan için alerjik ve kirleticiler ve çevreci değillerdir.

Bu nedenle, akustik panellerde glaswool camyünü veya nfaf köpükten yapılmış panellerden oluşan panellerimizi tavsiye ediyoruz.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Panelleri

Ekhobon® , Parmephon Solo TEKNİK AKUSTİK içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir

Akustik Panellerin Kullanıldığı Alanlar

Konser Salonları ve Oditoryumlar, Kongre Merkezleri, Oteller ve Kongreler, Sinema Salonları ve Sinemaları, Parlamento Binaları, Spor Stadyumları, Tiyatrolar, Üniversiteler ve Okullar. Konferans salonları, tiyatrolar, düğün salonları, sinemalar, opera evleri, alışveriş merkezleri, restoranlar, radyo ve TV stüdyoları, ofisler, kalabalık ofisler, telefon hattı merkezleri, çağrı merkezleri, çekim merkezleri, fitness merkezleri, çağrı merkezleri, yüzme havuzları, düğün odaları, kış bahçesi Çalışma salonları, Çok Amaçlı Mekanlar, Konferans Salonları, Kongre Merkezleri, Konser Salonları ve Oditoryumlar, Parlamento Binaları, Çok Amaçlı Makro Uzaylar, Spor Stadyumları, Tiyatrolar, Sinema Salonları ve Sinemaları, Hava Meydanları ve İstasyonları, Üniversiteler ve Okullar, Feribotlar ve Yolcu Gemileri, Oteller ve Kongreler, Klinikler ve Hastaneler, Dini Merkezleri.

Panellerde sesin emilimi, panellerin yapıldığı çekirdek malzeme ile mümkün hale getirilmiştir.

çekirdek malzeme içindeki sesi emer, böylece sesin havada yayılmasını ve yansımasını engeller.

Profesyonel akustik malzemelere sahip yüksek kaliteli malzemeden oluşan akustik panel bu işi yapabilir,

Aksi halde, aldığınız her şey sadece bir görünüm ve binanız da ki akustiği iyileştirmekle ilgili materyal olmayacaktır.