Akustik Duvar Paneli

Akustik Duvar Panelleri – Kumaş Kaplı Duvar Paneli – Akustik KaplamaKumaş Paneller, Akustik duvar paneli, alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış, kumaşla sarılı akustik panellerdir.
kumas-kapli-akustik-duvar-paneli-solo-parmephon

Akustik Panel

Kumaş kaplı akustik duvar panelleri, 95 kğ camyünü üzeri aklustik kumaş kaplı solo duvar paneli Nrc:085-1,0 akustik ses yutum değerlerine sahip paneller Yüksek kalitelitede ses yutum değerine sahip kumaşla kaplanmış ses emici köpükten üretilmiştir.

Ekhobon ®, SOLO parmephon ses emici paneller akustik rahatlığı arttırmak için belirli bir hacme yerleştirme fikrine öncülük etmiştir. İlk günlerden beri, kumaş kaplı tek taraflı Ekhobon panellerimizi bu alandaki deneyim derinliğimizi yansıtacak şekilde mükemmelleştirdik.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Panelleri

Ekhobon® , Parmephon Solo TEKNİK AKUSTİK  içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir.

ofis-akustigi-akustik-cozumler10
Kumaş Kaplı Duvar Panelleri
ofis-akustigi-ses-izolasyonu-acik-ofis-yalitimi
Sarkıt Yüzer Tavan Panelleri
ofis-akustik-duvar-ve-tavan-panelleri-solo-aktav
Akustik Duvar Panelleri
toplanti-odasi-akustik-ses-yalitimi-ofis-akustigi2328
Dekoratif Duvar Panelleri
kumas-kapli-akustik-panel3
Ses Emici Akustik Paneller
kumas-kapli-akustik-duvar-paneli-aktav-parmephon
Asimetrik Akustik Paneller

Akustik duvar ve tavan panelleri hakkında detaylı bilgi amak ve sipariş vermek için

Akustik panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren camyünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir. parmephon akustik , parmephon camyünü akustik panel ,  parmephon asma tavan , parmephon wall panels – parmephon velum duvar paneli – 3d duvar panelleri

Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.