Akustik Çalışma Alanı

Akustik Tasarım Ofis Akustiği

Kabincell LANDE – Ofis Akustik Çalışma Alanı – Ofislerde Akustik Dönem ; Ofislerde kubik çalışma alanları oluşturuyoruz.  kabincell®  telefon görüşme kabinleri – akustik ofisler – üstü açık toplantı odaları – çalışma masaları tasarlar

ofis-akustik-calisma-alani-kubik-lande-kabin

Her yönden. 

Çalışma ortamının dinamiklerini tek bir adımda değiştirin. Heyecandan sükunete, geniş odaklı’dan rahatlamaya. Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar. 

Akustik Çalışma Masaları ( Kabincell Ses Yalıtımlı Ofis Mobilyaları )

Üretici grupları: Break-ou …- Sıcak döşeme / geçici çalışma alanları > 

Ayrılma / Gizlilik alanı …- Gizli mobilya > 

Oda akustiği-Ses emme > 

Ses emici-Mobilya > 

Çalışma ortamının dinamiklerini tek bir adımda değiştirin.

Heyecandan sükunete, geniş odaklı’dan rahatlamaya. Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar. Kabincell Lande , çeşitli şekil ve imkânları sayesinde, bu içgüdüsel iş yerleri, köşeler ve serbestçe ve kolay sunum alanları oluşturabilir.

İsteklerinize tamamen açık ofis veya oda hazırlamanıza izin verin. Açıklığı feda etmeden.

Ürün: Kabincell Lande
Aile: Lande 
Üretici firma: Kabincell
Tasarımcı: Teknik Akustik 
Ülke: Türkiye 

Aklınızda benzersiz bir tasarım varsa o zaman olasılıklar üzerinde ek bilgi sağlamak mümkün olacak bizim akustik danışmanlarımızla temasa geçin, bir düzine mevcut tasarım var . 
0216 344 34 22 numaralı telefonu arayarak veya proje@teknikakustik.net adresine bir e-posta göndererek ulaşabilirsiniz .

English EN